Hotspot 'Let's go digital'
Vanwege de grote belangstelling voor het thema heeft het bestuur van de bdKO besloten om direct na de Landelijke Bijeenkomst Directeuren Kinderopvang op 10 november 2011 een nieuwe hotspot te starten met het thema 'Let's go digital'. Deze hotspot zal worden begeleid door Jerry van Leeuwen, eigenaar van ScanYours en docent Management Information Systems aan de economische faculteit van de VU in Amsterdam.
Een hotspot is een inspirerende bijeenkomst (of meerdere bijeenkomsten) rond een actueel thema, een leerplaats waar directeuren samen komen voor de oriëntatie en opinievorming over het betreffende thema. Dit gebeurt op een manier waardoor er sprake is van kennisdeling en kennisontwikkeling. De focus ligt op het sorteren van concrete effecten.
Voor dit thema is het doel dat iedere deelnemer vanuit de hotspot actief in de eigen kinderopvangorganisatie aan de slag kan met nieuwe media en hiermee effecten kan gaan sorteren.
De groep zal uit maximaal 10 deelnemers bestaan, zodat ieder goed tot zijn/haar recht kan komen. Als er grote belangstelling is, starten er meerdere groepen (en kan dit verspreid over het land plaatsvinden).
Wanneer er meerdere groepen starten is de startbijeenkomst van de eerste groep op 15 november a.s. van 16.00 uur tot 20.00 uur. Een mogelijke tweede groep start op 22 november a.s. van 16.00 uur tot 20.00 uur.
De kosten zijn € 150,- voor de eerste bijeenkomst (inclusief maaltijd). Tijdens de eerste bijeenkomst worden met elkaar afspraken gemaakt over het aantal vervolgbijeenkomsten en de kosten hiervan.
Wanneer u zich aanmeldt, ontvangt u de bevestiging van deelname, de factuur, de bevestiging van de datum, de locatie en de routebeschrijving.
![]()
Uw inschrijving kan alleen schriftelijk geannuleerd worden. Bij annulering voor 1 november 2011 brengen wij de helft van het deelnamebedrag in rekening. Indien u onverhoopt deze hotspotbijeenkomst na 1 november 2011 annuleert, zijn wij genoodzaakt het volledige deelnamebedrag in rekening te brengen.
